top of page
procvznikl_edited.jpg

Lesní pozorovatelna

a Naučná stezka

Kdo to skáče po větví? Jaký má hlas? Čí je to stopa? To vše se dozvíte v nové lesní pozorovatelně v areálu minigolfu a dětského lanového parku. Pozorovatelna se snaží objevovat přírodu hravě. Musíte ale pro to něco udělat: pořádně se rozhlédnout, omalovat siluetu ptáčka nebo si stáhnout mobilní aplikaci, která prozradí další zajímavosti o srnce, veverce nebo lišce. A navíc uslyšíte jejich hlas! Moderní doba si prostě žádá své, tak proč nevyužít toho, že své chytré telefony máme pořád u sebe, kamkoliv jdeme.

Kromě pozorovatelny najdete také v areálu minigolfu několik naučných interaktivních tabulí, které zábavnou formou pomohou dětem s poznáváním stromů, druhů dřeva nebo zvířat. Projekt Naučná stezka byl spolufinancován z rozpočtu Moravskoslezského kraje.

Pozorovatelna  a Naučná stezka jsou součástí areálu v krásném prostředí třineckého lesoparku. Jeho součástí je také Dětský lanový parkminigolf s možností občerstvení ve stylovém srubu.Pro návštěvy větších skupin otevíráme i mimo pravidelnou provozní dobu. 
Rezervujte si dobu své návštěvy na tel.: 733 621 634

LOGO MS Kraj.png

Projekt vznikl za pomocí dotací MS kraje

bottom of page