Bez názvu-1.jpg

Rozhýbej Třinec i ty

 

Tak zní název třinecké sportovní výzvy, při níž si protáhnete tělo, uděláte něco pro své zdraví a navíc svým pohybem podpoříte dobrou věc. Startujeme 1. června, ale přidat se můžete kdykoliv v jejím průběhu.

ROZH%25C3%259DBEJ%2520T%25C5%2598INEC_ed
ROZH%25C3%259DBEJ%2520T%25C5%2598INEC_ed
ROZHÝBEJ TŘINEC3.jpg

ŠLAPEJ PRO TŘINEC I TY 

Zájemci z řad Třinečáků, ale i dalších sympatizantů ušlapou v období od 1. června do 31. července symbolických 90 000 km pro město Třinec, které slaví 90 let. Je to vysoké číslo, ale společně to můžeme zvládnout! Šlapeme všude, kde se dá - Třinec, ČR, svět... Chceš se přidat? Je to jednoduché - přihlášením tě provede toto video:

boty.png

Vytvoř si účet a v období od 1. června do 31. července zapisuj počty kroků, které v jednotlivých dnech ušlapeš pro Třinec. Na stránce uvidíš nejen své ušlapané kilometry, ale také aktuální součet kilometrů všech účastníků. Ušlými km přispějeme také na charitativní účely. Vylosovaní účastníci budou odměněni, vyhodnoceni budou i účastníci jednotlivých kategorií na akci Srdce Evropy.

Svůj účet si vytvoříš na www.indares.com

UP_logo_FTK_UP_horizont_cz.png

Výzva probíhá ve spolupráci s Fakultou tělesné kultury
Univerzitou Palackého v Olomouci

PLAVEJ PRO TŘINEC I TY 

Uplaveme ve štafetě symbolických 90 km pro své město, které slaví 90 let? Můžete  plavat sami nebo vytvořit štafetu plavců ze své rodiny, kamarádů a známých. Akce bude probíhat 23. až 25. července na krytém bazénu STARS. O podrobnostech vás budeme průběžně informovat.

vlna.png
ROZHÝBEJ TŘINEC2.jpg

TREKUJ PRO TŘINEC I TY 

VRCHAŘSKÁ KORUNA TŘINECKA

Je akce pro všechny milovníky cyklistiky, turistiky, fotografování a krásné přírody Beskyd. Cílem této výzvy je navštívit během určené doby 20 předepsaných vrcholů a na každém se vyfotografovat.

K akci se můžete přihlásit zde: www.vk3.cz

TŘINECKÝ MOUNT EVEREST

Prázdninová soutěž pro děti 1. a 2. stupně z Třinecka, která bude probíhat od 1.7. do 22. 8.2021. Soutěž spočívá ve zdolání předem určených 10 místních vrcholů hor během letních prázdnin, které v součtu svou nadmořskou výškou měří stejně jako Mount Everest. Na každém vrcholu budou děti plnit úkoly, za které získají body a něco nového se také dozví. Děti s největším počtem budou oceněny. Akce bude probíhat přes mobilní aplikaci. Více informací bude zveřejněno na webu http://map.trinecko.cz/ a na facebookovém profilu https://www.facebook.com/mapIItrinec/

ZÁVOD S LANOVKOU

Netradiční závod na unikátní trati. Více na:

https://zavodslanovkou.wordpress.com/blog/

trek.png
ROZHÝBEJ TŘINEC4.jpg
ROZHÝBEJ TŘINEC.jpg

ROZHÝBEJ PRO TŘINEC I TY 

 

K oslavě narozenin Třince se můžeš přidat i dalšími pohybovými aktivitami:

 

PRÁZDNINOVÍ DOBRODRUZI

Zábavná prázdninová akce pro děti 1. a 2. stupně z Třinecka. Soutěž bude probíhat od 26.6. do 22. 8. Cílem soutěže je poznávat zajímavá a významná místa na Třinecku, na kterých budou děti plnit různé úkoly a odpovídat na kvízové otázky. Děti s největším počtem bodů budou oceněny. Akce bude probíhat přes mobilní aplikaci. Více informací bude zveřejněno na webu http://map.trinecko.cz/ a na facebookovém profilu https://www.facebook.com/mapIItrinec/

 

PRÁZDNINY V TŘINCI 2021 - prazdniny.trinecko.cz

 

LETNÍ TÁBORY A PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY - DDM Třinec - ddmtrinec.cz/tabory

 

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY - In-line Třinec, z.s. - inlinetrinec.cz/registrace-na-in-line-primestske-tabory-2021-spusteny

Další akce budeme průběžně zveřejňovat.

hýbej.png